Meble drewniane produkcja i sprzedaz , meble designerskie, meble skandynawskie, meble lofotwe, meble biale, meble stylowe
Zadzwoń do nas: +48 660 599 407    

A gdyby tak w jadalni pachniała nie tylko obiadem.

Jadalnia, to miejsce które najczęściej kojarzy się nam z niedzielnym dniem i Familiadą z Panem Karolem. Często jest tą częścią domu która odżywa jedynie w trakcie rodzinnych imprez, odświętnych obiadów lub momentów w którym Pani Domu wygania domowników poza swoje królestwo. Jednak w dzisiejszych czasach jadalnia często połączona salonem stanowi serce życia domu. Dlatego tak ważne jest aby spełniała ona nie tylko funkcję użytkową, duży drewniany stół ośmioosobowy, z możliwością rozstawienia dodatkowych miejsc jak przypadkiem wpadnie teściowa ale również stanowiła część wypoczynkową. Jadalnie drewnianą należy wykonać zgodnie z naszym gustem, tak aby wchodząc do niej czuć się dobrze, a wybór mebli świadczył o dobrym guście.

Obecnie jadalnia to wnętrze skupiające życie rodziny i towarzyskie. To w nim najlepiej odpoczywa się, rozmawia, pracuję oraz po prostu spędza czas. Salon z jadalnia wykonaną z drewna yo wizytówka rodziny, zadbajmy więc aby było ona funkcjonalna, elegancka i stylowa.

Jaka powinna być wymarzona jadalnia:

Drewniany stół z możliwością dostawek by sprostać wymaganiom licznej rodziny,  imprezom imieninowym i niezapowiedzianym gościom. Pamiętajmy aby przy wyborze blatu, zwrócić uwagę na jego wykończenie. Pokrycie ekologicznym lakierem pozwoli cieszyć się ich pięknem przez długie lata.

Krzesła z drewna, jeżeli stół jest sercem jadalni to krzesła to jego płuca. Ważne aby były odpowiednio wyprofilowane i stabilne, tak aby nawet najgrubszy wujek, siadając na nich nie złamał ich.

I życzę Wam by Wasza jadalni pachniała nie tylko domowym rosołem ale również drewnianym zapachem mebli wykonanych z litego drewna. Mają one to do siebie iż pomimo upływu czasu woń drewna utrzymuje się w pomieszczaniu nadając mu niepowtarzalny klimat.