Meble drewniane produkcja i sprzedaz , meble designerskie, meble skandynawskie, meble lofotwe, meble biale, meble stylowe
Zadzwoń do nas: +48 660 599 407    

KATEGORIE

MEBLE

Krzesła i fotele
Stoły
Stoły rozkładane
Komody
Kredensy
Witryny
Stoliki kawowe
Biurka Drewniane
Regały
Szafy
Łóżka
Szafki nocne
Lustra
Narożniki
Skrzynie
Szafki RTV

STYLE

POMIESZCZENIA

Szafki RTV

Obecnie w większości domów telewizor zajmuje centralne miejsce w salonie, a często także w innych pomieszczeniach znajdujących się w mieszkaniu. Jest to zazwyczaj miejsce, gdzie cała rodzina gromadzi się po ciężkim dniu w pracy, czy w szkole, aby pooglądać jakąś komedię, czy inny program telewizyjny. Nowoczesne modele telewizorów posiadają płaski ekran, dzięki czemu bez problemu można zawiesić je na ścianie, warto jednak zastanowić się nad szafką, która nie tylko doda klasy pomieszczeniu, w którym się znajdzie, ale dzięki szufladom, które posiada, zyskamy miejsce, w którym możemy pochować akcesoria telewizyjne, takie jak dekodery, instrukcje czy piloty. Szafka ukrywa także wystające kable, które zwisając ze ściany, nie wyglądają zbyt imponująco. Wybierając szafkę RTV, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na styl, w jakim utrzymane są nasze wnętrza.
W naszej ofercie znajdują się szafki pasujące zarówno do stylu skandynawskiego, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny, a także klasycznego, który jest bardzo bezpieczny, jak i ponadczasowy, oraz przemysłowego charakteryzującego się surowymi wnętrzami, wyglądającymi jak pomieszczenia fabryk lub zakładów przemysłowych.
Szeroka gama lakierów dostępnych w sklepie pozwala na wybranie idealnego koloru szafki i dopasowanie jej do wnętrza. A jest w czym wybierać, oferujemy lakiery od ciemnobrązowego, po modny i uniwersalny biały kolor oraz pokrycie woskiem, który uszlachetni mebel, podkreśli jego luksus i ochroni przed wchłanianiem zabrudzeń.
Produkty można łączyć z innymi meblami znajdującymi się w naszym sklepie. W kilka minut i bez wychodzenia z domu można stworzyć swoje wymarzone mieszkanie. Szafki RTV


Szafka RTV z drewna litego  D-TIV-66-D

Szafka RTV z drewna litego D-TIV-66-D

2010.00 zł

zobacz szczególy

Szafka RTV drewniana w białym kolorze  DC-TIV-66-D

Szafka RTV drewniana w białym kolorze DC-TIV-66-D

2275.00 zł

zobacz szczególy

Szafka RTV z drewna litego  H-TIV-23-D

Szafka RTV z drewna litego H-TIV-23-D

1415.00 zł

zobacz szczególy

Biała szafka drewniana RTVDDVC-TIV-813-D

Biała szafka drewniana RTVDDVC-TIV-813-D

2715.00 zł

zobacz szczególy

Stylowa szafka RTV  VC-TIV-812-D

Stylowa szafka RTV VC-TIV-812-D

2450.00 zł

zobacz szczególy

Szafka RTV z drewna litego  VC-TIV-914-D

Szafka RTV z drewna litego VC-TIV-914-D

2475.00 zł

zobacz szczególy

Szafka RTV pod telewizor H-TIV-15

Szafka RTV pod telewizor H-TIV-15

1830.00 zł

zobacz szczególy